ROZWIĄZANIA Z ZAKRESU WYTRZYMAŁYCH KOMPUTERÓW PRZENOŚNYCH DLA WYMAGAJĄCYCH PROFESJONALISTÓW

Usprawnij działania swojego zespołu i ogranicz przerwy w pracy w trudnych warunkach.

 

Technologia, która działa tam, gdzie Ty

Prace wykonywane w trudnym środowisku wymagają sprzętu, który działa w rozmaitych wymagających warunkach.

Wytrzymałe laptopy i tablety Getac są poddawane rygorystycznym testom zewnętrznym, dzięki czemu spełniają wysokie standardy wytrzymałości i niezawodności oraz posiadają certyfikaty MIL-STD-810H, IP67 i ATEX.

Zapewniają technologię, która jest w stanie wytrzymać ekstremalne temperatury, upadki, kurz i zanurzenie w wodzie, a także pracę w atmosferze wybuchowej, umożliwiając Twojemu zespołowi pracę w trudnych warunkach.

Obniż całkowity koszt posiadania

Standardowe urządzenia psują się i i wymagają poświęcenia czasu i pieniędzy na wymianę i naprawy. Nasze urządzenia są przystosowane do pracy tam, gdzie inne urządzenia nie dają sobie rady i są 2,9 raza mniej podatne na awarie niż urządzenia konsumenckie*.

Najlepsza w branży kompleksowa gwarancja obejmuje przypadkowe uszkodzenia, a jeśli urządzenia nie będzie dało się naprawić, zapewnimy jego całkowitą wymianę na produkt o takich samych lub lepszych parametrach.

*Źródło: VDC Research 2018

OGRANICZENIE PRZERW W PRACY I USPRAWNIENIE DZIAŁAŃ

WYTRZYMAŁE MOBILNE URZĄDZENIA KOMPUTEROWE GETAC

Posiadamy stale powiększające się portfolio ponad 18 laptopów i tabletów o rozmiarach od 7 do 15,6 cala. Posiadamy również szereg tabletów z certyfikatami ATEX i IECEX do pracy w środowiskach, w których może dojść do wybuchu. Oto kilka naszych najlepszych urządzeń.

ROZWIĄZANIA DOSTOSOWANE DO TWOJEJ BRANŻY

Rozwiązania Getac Select® zapewniają w pełni zintegrowany ekosystem wytrzymałych urządzeń, oprogramowania, akcesoriów i profesjonalnych usług, dostosowanych do potrzeb danej branży.

ZAUFANIE WIODĄCYCH FIRM W BRANŻY

  • "Getac F110-Ex zapewnia wysokiej klasy, trwałe możliwości przetwarzania w ergonomicznym i wytrzymałym opakowaniu. Jego wytrzymały korpus może wytrzymać wilgoć, kurz, ekstremalne temperatury i upadki, które stanowią typowe problemy w górnictwie podziemnym. A przy tym jest poręczny i lekki. Wersja, której używamy, jest wyposażona w procesory Intel Core i7, dzięki czemu ma mnóstwo mocy obliczeniowej, która pozwala na szybkie działanie, zwiększając jednocześnie ogólną wydajność energetyczną, a system dwóch baterii sprawia, że można je łatwo wymieniać bez konieczności zatrzymywania urządzenia, co wydłuża jego czas pracy. Urządzenie do profilowania podpowierzchniowego firmy Reutech Mining doskonale pasuje do wytrzymałego tabletu Getac F110-Ex tworząc zestaw, który zapewnia niezrównane zarządzanie ryzykiem geotechnicznym w czasie rzeczywistym w górnictwie podziemnym."
    Aleksiej Miedwiediew, kierownik projektu
    VIST Group

 

 

Skontaktuj się z naszymi ekspertami od wytrzymałych komputerów przenośnych


Zgoda na marketing bezpośredni


Polityka prywatności firmy Getac